Fudbaleri TSC-a poraženi od Legije u LK

Fudbaleri TSC poraženi su večeras na svom terenu u Bačkoj Topoli od Legije 0:3, u meču drugog kola Lige konferencija.

Strelci za goste iz Varšave bili su Bartoš Kapucka u 11, Lukinjas u 47. i Kacper Čodina u 62. minutu.

TSC je u prva dva kola upisao dva poraza, a Legija je zabeležila dve pobede.

U narednom kolu, TSC će dočekati Lugano, dok će Legija ugostiti Dinamo iz Minska.

Legija je povela u 11. minutu golom Bartoša Kapucke. Nakon centaršuta Lukinjasa sa leve strane, loše je reagovala odbrana TSC-a i Kapucka je sa oko šest metara neometan prosledio loptu u mrežu.

Nakon dva minuta igre u nastavku gosti su duplirali prednost. Nakon gužve u šesnaestercu najbolje se snašao Lukinjas i postigao pogodak.

U 62. minutu Legija je stigla i do trećeg gola. Nakon asistencije Vinagre, Kacper Čodina je zatresao mrežu domaćina.