Nemačka ubedljiva protiv Mađarske, Holandija pobedila BiH

Fudbaleri Nemačke pobedili su večeras na svom terenu u Diseldorfu selekciju Mađarske sa 5:0, u prvom kolu Grupe 3 Divizije A Lige nacija.

Strelci za Nemačku bili su Niklas Filkrug u 27, Džamal Musijala u 58, Florijan Virc u 77, Aleksandar Pavlović u 77. i Kai Haverc iz penala u 81. minutu.

U istom terminu, u istoj grupi, Holandija je kao domaćin pobedila Bosnu i Hercegovinu sa 5:2.

Strelci za Holandiju bili su Džošua Zirkze u 13, Tidžani Rejnders u drugom minutu nadoknade poluvremena, Kodi Gakpo u 56, Vut Veghorst u 88. i Ćavi Simons u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Bosnu i Hercegovinu postigli su Ermedin Demirović u 27. i Edin Džeko u 73. minutu.

U narednom kolu, Nemačka će gostovati Holandiji, dok će Mađarska dočekati Bosnu i Hercegovinu.