Osam golova u derbiju Intera i Juventusa, strelac Vlahović

Fudbaleri Intera odigrali su večeras na svom terenu u Milanu nerešeno 4:4 protiv Juventusa, u velikom derbiju italijanskog fudbala, u devetom kolu Serije A.

Inter je poveo u 15. minutu golom Pjotra Zjelinjskog, a Juventus je preokrenuo golovima srpskog fudbalera Dušana Vlahovića u 20. i Timotija Vee u 27. minutu.

Domaći su izjednačili u 35. minutu golom Henriha Mhitarjana, a poveli su dva minuta kasnije drugim golom Zjelinjskog na utakmici.

Dva gola prednosti Interu doneo je Denzel Dumfris u 53. minutu.

Bod crno-belima u Derbiju Italije doneo je dvostruki strelac Kenan Jildiz, golovima u 71. i 82. minutu.

Inter je treći put u prvenstvu odigrao nerešeno i drugi je na tabeli sa 18 bodova.

Juventus je i dalje jedina neporažena ekipa u Seriji A i posle petog remija zauzima treće mesto sa 17 bodova.