Real Madrid posle preokreta pobedio Borusiju Dortmund, remi PSŽ-a i PSV-a

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Borusiju Dortmund 5:2, u meču trećeg kola Lige šampiona.

Vodila je Borusija na poluvremenu 2:0 golovima Donijel Malena u 30. i Džejmia Gitensa u 34. minut.

Preokret i pobedu Realu su doneli pogocima Antonio Ridiger u 60, Vinisijus Žunior u 63, 86. i trećem minutu sudijske nadoknade vremena i Lukas u 83. minutu.

Obe ekipe su zabeležile po dve pobede i jedan poraz.

U narednom kolu, Real će dočekati Milan, dok će Borusija u Dortmundu igrati protiv Šturma.

U istom terminu, Pari Sen Žermen i PSV su u Parizu odigrali nerešeno 1:1.

Poveli su gosti golom Noa Langa u 34. minutu, da bi izjednačenje PSŽ-u doneo Ašraf Hakimi pogotkom u 55. minutu.

PSŽ je u prva tri kola zabeležio po jednu pobedu, remi i poraz, a PSV ima dva remija i jedan poraz.

U sledećem kolu, PSŽ će dočekati Atletiko Madrid, dok će PSV ugostiti Đironu.

Fudbaleri Đirone su kao domaći pobedili Slovan iz Bratislave 2:0, golovima Miguela Gutijeresa u 42. i Huanpea u 73. minutu.

Đirona ima jednu pobedu i tri poraza, a Slovan sva tri poraza.

Slovan će u narednom kolu u Bratislavi igrati protiv zagrebačkog Dinama.