U Beogradu se protekle noći dogodilo pet saobraćajnih nesreća u kojima je povređeno pet osoba, među kojima je jedan četvorogodišnji dečak i jedan mladić koji je zadobio teške povrede, rečeno je jutros agenciji Beta u Hitnoj pomoći.
Dečak je povređen u nesreći u naselju Mirijevo, posla sata pre ponoći. Njemu su lekari konstatovali povrede glave, posle čega je prevezen u Urgentni centar.
Mladić je teško povređen u nezgodi koja se dogodila u Žarkovu oko 23 časa. On je zadobio otvorene prelome podlaktice i šake i takođe je prevezen u Urgentni centar.
Posle još tri nesreće protekle noći povređenima su konstatovane lakše, ortopedske povrede.
U noći između petka i subote lekari su imali 109 intervencija, od kojih 26 na javnom mestu. Pomoć je većinom ukazivana astmatičarima i psihijatrijskim bolesnicima.
(Beta)
Pratite Krstaricu na www.krstarica.com